Climax Control

Ātra sēklas noplūde, jeb priekšlaicīga ejakulācija rada vairāk problēmu kā nepieciešams. Daudziem dēļ tā pat izjūk attiecības, jo kurai tad patīk ka viss notiek ātri. Iemesli tam, ka seksa laikā ātri notiek sēklas noplūde ir daudz un dažādi un katrs ar to cīnās kā māk.

Bieži iemesls tam var būt prostatīts – priekšdziedzera iekaisums. Tādos gadījumos, līdz brīdim, ka radies priekšdziedzera iekaisums, sēklas noplūde bija normāla, bet pēc tam tā kļūst aizvien ātrāka. Un, lai to labotu, sākotnēji ir jāārstē priekšdziedzeris.

Biežākais iemesls, it sevišķi jauniešiem ir pārāk liela uzbudināmība, pārāk jūtīgs dzimumloceklis un neregulārs sekss. Ja pēdējo var noregulēt ar draudzenes palīdzību, tad pārāk lielā un vieglā uzbudināmība nepadodas tādām korekcijām.Vislabāk šādā gadījuma palīdz medikamenti, kas skaitās antidepresanti un tos izraksta ārsts, bet lielā daļā gadījumu nav nepieciešams tik nopietns preparāts, jo situāciju var normalizēt preparāti, kas veidoti uz homeopātiskās bāzes. Šo preparātu iedarbība gan nav ātra, ir jālieto vairāk kā mēnesi, bet pozitīvais ir tas, ka šie preparāti nerada blakus parādības un ir organismam draudzīgi.

Viens no populārākajiem šādiem preparātiem ir Climax Control:

Climax Control

Climax Control ātras, priekšlaicīgas ejakulācijas ārstēšanai

  • veidots no dabīgām izejvielām;
  • paaugstina seksuālās vēlmes;
  • aizkavē sēklas noplūdi – pagarina seksuālo kontaktu ilgumu;
  • mazina saspringumu un nemieru seksa laikā;
  • uzlabo spermas kvalitāti;
  • pastiprina orgasma izjūtas vīrietim ejakulācijas (sēklas noplūdes) laikā.

Lietošana:
Pa 1 kapsulai divas reizes dienā uzdzerot pus glāzi ūdens.
Sēklas noplūdes ātruma izmaiņa manāmas jau pirmajā lietošanas mēnesī. Ieteicamais lietošanas kurss 2-3 mēnešu.

Šo preparātu var iegādāties internetā.

Atbildēt