Hidropumpji dzimumloceklim

BathMate ūdens pumpis

BathMate ūdens pumpis

Pirms pāris gadiem tirgū ienāca jauna veida pumpji dzimumloceklim – BathMate, kas negatīvā spiediena radīšanai izmanto ūdeni – hidropumpji. No vienas puses jauna veida seksuālā rotaļlieta, kura tiek pozicionēta dzimumlocekļa palielināšanai. Par šiem gadiem ir radīti vēl vairāki analogi ūdens pumpji: AndroBath, PenoMet uc.

Šajā rakstā mēģināšu izstāstīt šo pumpju darbības principu un vai vispār ir iespējams ar viņiem palielināt dzimumlocekli?

Uz kādu principu darbojas šie ūdens pumpji?

Darbība ir ļoti vienkārša. Ūdens sūkņi sastāv no kolbas vai cilindra, kura galā ir vārsts, kas ļauj ūdenim izplūst. Cilindra otrā pusē ir gumijas manšete, kurā atrodas atspere. Uzpilda cilindru ar ūdeni, tajā ievieto dzimumlocekli un piespiežot pie ķermeņa izspiež zināmu daudzumu ūdens. Radītais spiediens cilindrā ir atkarīgs no atsperes un izspiestā ūdens daudzuma. Video var apskatīties, kā šadi ūdens pumpji darbojas.


Principā darbība ir vienkārša, bet vai ērta? Tā kā šie pumpji darbojas ar ūdeni, tad ir nepieciešams vienmēr iet dušā vai vannā.

PenoMet ūdens sūknis dzimumloceklim

PenoMet ūdens sūknis dzimumloceklim

Ūdens pumpju darbības princips ir interesants, bet vai praktisks ikdienas lietošanā? Lai iegūt kaut nelielu dzimumlocekļa palielinājumu ir nepieciešams šīs darbības ar ūdens sūkni veikt regulāri un pietiekoši ilgu laiku. Lai arī ražotāji iesaka izmantot ūdens pumpi vidēji 20 min, tad reāli ar šo laiku nepietiek.

Kā vēl vienu negatīvu momentu jāatzīmē, ka šo pumpju atsperes ar laiku nolietojas un vairs nerada nepieciešamo spiedienu. PenoMet ražotāji ir spēruši soli uz priekšu, piedāvājot manšetes ar dažādu atsperu stiprumu – komplektā ir vairākas manšetes. Toties AndroBath un BathMate ar laiku rodas problēmas, jo šīs atsperes atsevišķi iegādāties ir relatīvi sarežģīti.

Vai iespējams palielināt dzimumlocekli ar ūdens pumpjiem?

BathMate ūdens sūknis dzimumloceklim

BathMate ūdens sūknis dzimumloceklim

Jautājums uz kuru grūti sniegt pozitīvu atbildi. Lai arī forumos un ražotāju mājas lapās ir aprakstīts par brīnumainajiem rezultātiem, kādi iegūstami lietojot šos pumpjus – ticība tam nav. Par to var katrs pārliecināties, ja uzdosiet konkrētus jautājumus šo pumpju ražotājiem. Intereses pēc biju uzrakstījis dažus jautājumus hidro pumpja ražotājiem un saņēmu nepārliecinošas atbildes:

  1. Par cik cm ir iespējams palielināt dzimumlocekli regulāri lietojot ūdens pumpi (pēc norādītās instrukcijas)?
    Atbilde: Dzimumlocekli noteikti palielināsiet, ja stingri ievērosiet instrukciju. Konkrēti par cik cm, to nevaram atbildēt, jo nav tādu pētījumu.
  2. Vai var lietot ūdens pumpi ilgāk par 30 min un vai tādējādi var iegūt labākus rezultātus?
    Atbilde: Nerekomendējam lietot ilgāk par 30 min. vienā piegājienā un nav informācijas par to vai tā var iegūt labākus rezultātus.

Kopumā iespaids tās, ka ir radīti šie ūdens sūkņi, bet to lietošanas programmas ir izdomātas un nevienam nav konkrētu datu vai pētījumu, kas apliecinātu to efektivitāti.

Zinu vairākus, kas lieto šādus ūdens sūkņus, bet diemžēl kā viņi atzīmē – grūtības ar to, ka visu laiku jāstāv vai nu dušā vai vannā. Ūdens cilindrā relatīvi ātri atdziest un tas periodiski jānomaina pret jaunu, bet galvenais, ka viņi visi lietojot ilgāk par 3 mēnešiem nav ieguvuši nekādu rezultātu.

Varbūt ir kāds, kuram ir pozitīva pieredze ar šiem ūdens sūkņiem un var padalīties tajā?

This entry was posted in Palielināšanas ierīces. Bookmark the permalink.

Atbildēt