XtraSize

XtraSize - erekcijas uzlabošanai un dzimumlocekļa palielināšanai

XtraSize – erekcijas uzlabošanai un dzimumlocekļa palielināšanai

Pēdējā laikā samērā intensīvi Latvijas internetā sāk reklamēt XtraSize tabletes. Daudzi jautā, kas tās tādas un vai tas ir apmāns vai kas?

XtraSize raisa interesi, kas tas par preparātu un vai tiešām tas nedos nekādu labumu? Un vai šis preparāts ir labāks vai sliktāks par citiem dzimumlocekļa palielināšanas preparātiem?

XtraSize sastāvs
Lai varētu saprast, kas tas ir par preparātu, vispirms ir jānoskaidro tā sastāvs. Mājas lapā www.xtrasize.lv izvietotā informācija atrodam XtraSize sastāvu:

Horny Goat Weed – miesaskārīgā āža zāle. Pazīstams Ķīnā arī kā Yin Yang Huo. Vislabākie Ķīnas ārsti norāda, ka epimedium paaugstina libido un palielina erekcijas spēku. Lieto seksuālo spēju atjaunošanai, kā arī noguruma un iemaņu apkarošanai. Šī zāļu darbība pamatojas uz testosterona atbrīvošanu, piešķirot dzimumdziņu un izturību.

Maca – Peru dabīgā viagra. Maca ir adaptogēns, t.i., dabīgās zāles organisma līdzsvara saglabāšanai regulējot enzīmu un hormonu līmeni. viengadīgs augs, kas izveido redīsam līdzīgu sakni. Maca sakne parasti tiek izžāvēta un uzglabāta, to viegli var uzglabāt septiņus gadus. Augu audzē Junina plato Peru Centrālajā augšzemē un to ļoti augstu vērtēja inki.
Inku impērijas uzplaukuma laikā bija leģenda, ka inku karavīri lietoja maca pirms kaujas. Tas viņus būtu padarījis īpaši stipras. Bet pēc pilsētu iekarošanas inku karavīriem bija aizliegts maca lietot, lai pasargātu iekaroto vietu sievietes no viņu spēcīgajiem seksuālajiem impulsiem. Tā apmēram pirms 500 gadiem Peru bija labi zināms, ka maca vairo spēku, libido un auglību.

Saw palmetto – zāģzobaino sabalpalmu. Pazīstama kā dabīgs līdzeklis libido veicināšanai un seksuālas enerģijas palielināšanai. Vairākās Eiropas valstīs veiktie pētījumi parādīja, ka palma sabal ir efektīva prostatas adenomas ārstēšanā – reducējot to pat par 13 procentiem. Bez tam uzlabo seksuālas funkcijas un dzimumdziņu, kā arī pozitīvi iedarbojas uz visa organismu – samazinot asinīs holesterīna un taukskābju līmeni.

Polipodium Vulgare – meža paparde. Saimes Polypodiaceae paparde. XtraSize produkcijai izmantotā dzimta aug Skandināvijas kalnu nogāzēs vairāk kā 2000 m v.j.l.

L-Arginins: Aminoskābes nepieciešamas organismā slāpekļa oksīda sintēzei, kurš arteriālai sistēmai nodrošina elastīguma saglabāšanu, papildus dažiem cilvēkiem arī var rasties arteriālā spiediena samazināšanās. Iedarbojas uz dzimumlocekļa audu augšanu un labu asins plūsmu.

Muira Puama: miza un saknes tiek izmantotas impotences ārstēšanai un erekcijas uzlabošanai. Bez tam augs ir pazīstams kā dabīgais afridiozjaks, maigi palielinot libido.

L-Carnitine Fumarate: paātrina tauku sadegšanu, palielina skābekļa piekļūšanu sirds muskuļiem. Palielina enerģijas ražošanu, regulē sirds asins vadu sistēmas funkcijas. Papildus organismā nodrošina stabilu karnitīnas līmeni.

Pumpkin: teicams olbaltumvielas avots. Bremzē apetīti; nostiprina prostatu un seksuālo gatavību.

Maca Tuber: vīriešiem paaugstina testosterona līmeni. Satur minerālus – dzelzi, varu, jodu, kā arī saponīnus un alkaloīdus.
Cranberry: piemīt antiseptiskā iedarbība ar ko attīra urīnpūsli un urīnvadus no baktērijām un saglabā labu kondīciju.

Apskatot XtraSize sastāvu, jāatzīmē, ka samērā iespaidīgs. Sakopo ļoti daudzas noderīgus augu maisījumus, kas reāli var uzlabot erekciju, uzllabot dzimumlocekļa apasiņošanu un arī būt nozīmīgs dzimumlocekļa palielināšanai.

Vai izmantot XtraSize tabletes?

track.xtrasize.lvDzimumlocekļa palielināšanai, seksuālo spēju palielināšanai, XtraSize var izmantot! Tikai nevajag cerēt, ka pāris mēnešu laikā iegūsiet dzimumlocekļa palielinājumu!
XtraSize var izmantot veicot dzimumlocekļa masāžas, nēsājot ekstenderu vai izmantojot vakuuma pumpjus, tas varētu paātrināt dzimumlocekļa apkārtmēra palielināšanu. Maz ticams, ka XtraSize dos pozitīvi rezultātu dzimumlocekļa palielināšanai garumā!

One Response to XtraSize

  1. marels777 says:

    Palielināt varbūt ir iespējams,bet ne par tiem cm,ko te sola-6 mēnešu laikā varbūt 1-2cm…

Atbildēt